KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17188296
nr 1718 8296
Siri Schotte
(1867-1951), Sverige
Oljemålning, Signerad, motiv från Borghamn. Olja på duk, 31x50 cm, yttermått inklusive ram: 41x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 augusti 2025
kl 19:40:16
22/8 09:24:11
Siri Schotte
Läs mer om Siri Schotte